De 50 kleurrijke, aaibare, toegankelijke beelden op de Apollolaan en Minervalaan in Amsterdam-Zuid, samengebracht door curator Jasper Krabbé, zijn nog tot en met zondag 24 september te bezoeken. De beeldenroute in de openbare ruimte in Amsterdam-Zuid spreekt jong en oud aan, blijkt uit de bezoekersstromen in de afgelopen maanden.
De septembermaand staat vooral ook in het teken van scholierenbezoek. Op doordeweekse dagen soms wel met 300 – 400 leerlingen van basis- en middelbaar onderwijs die de objecten (na)tekenend, fotograferend of filmend vastleggen.
Op stap langs beeldenroute met de ARTZUID-app
Ga zelf of met vrienden of familie op stap met de ARTZUID-app, routekaart of catalogus. Of haak aan bij de instaprondleidingen in het weekend van 16 – 17 en 23 – 24 september om 13.00 uur. Vertrekpunt: ARTZUID-paviljoen, hoek Minervalaan/Apollolaan. Hier is ook routeinformatie verkrijgbaar en een hapje/drankje. Kijk voor alle informatie op www.artzuid.nl.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.