Krimpen aan den IJssel- Zondagochtend kwam er om 11:43 een melding binnen bij de meldkamer van de ambulance. Op de kruising bij de Burgemeester Aalberslaan en de Koekoekstraat waren twee auto op elkaar geraakt. Daarbij zou een auto op zijn kant zijn geraakt.
Veel hulpdiensten naar ongeval kruising Aalberslaan
De meldkamer van de ambulancedienst stuurde direct 2 ambulance’s en de traumahelikopter naar het ongeval. Ook werd de melding naar de politie en brandweer gestuurd. De brandweer stuurde een tankautospuit en een officier van dienst naar het ongeval. Ook werden er meerdere politie-eenheden naar het ongeval gestuurd. Toen de Officier van dienst ter plaatse kwam heeft deze een extra tankautospuit gealarmeerd. De traumahelikopter landen op een naastgelegen grasveldje
Meerdere personen in voertuig bekneld
Toen de brandweer ter plaatste kwam bleek er sprake te zijn van een beknelling. De bestuurder was door omstanders uit het voertuig gehaald. De bijrijder werd met de hulp van de brandweer uit haar benarde positie bevrijd en is met onbekend letsel naar het ziekenhuis vervoerd
Lijst met opgeroepen Hulpdiensten
Brandweer:
- Tankautospuit Krimpen aan den IJssel
- Officier van dienst
- Tankautospuit Metaalhof
Ambulance:
- Ambulance 17-103
- Ambulance 17-164
- Lifeliner 2
- Officier van dienst geneeskunde
Politie
- Officier van dienst Politie
- Verkeerspolitie
- Meerdere Noodhulpvoertuigen

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.