Lekkerkerk – Vanmorgen is rond 9.00 uur aan de Schuwacht een auto van de dijk gereden en onderaan in de bosschages tot stilstand gekomen in een uiterwaard van de Lek. De slippartij is hoogstwaarschijnlijk veroorzaakt door olie op het wegdek.
Automobilist ongedeerd
Hoewel de auto mogelijk over de kop is gerold, is de automobilist toch ongedeerd gebleven. De bestuurder is nog door de ambulance nagekeken, maar kwam dus met de schrik vrij. De auto heeft wel aanzienlijke schade opgelopen.
Hoogheemraadschap waarschuwt voor glad wegdek op dijk
Het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard liet eerder op de ochtend ook via een Tweet weten dat er olie op het wegdek in de buurt van de eendenkooi en de Opperduit lag en waarschuwde al voor gladheid. Om 14.53 meldde zij echter dat het wegdek op de dijk inmiddels is schoongemaakt.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.