Krimpenerwaard – Gisterenavond werd door een niet goed afgesloten tankwagen een kilometers lang spoor plantaardige olie over de weg verspreid, vanaf het bedrijventerrein aan de IJsseldijk-West in Ouderkerk aan den IJssel tot een flink deel van de N210 richting Krimpen aan den IJssel.
Spekglad door olie
De tankwagen is stil komen te staan op de rotonde bij de Krimpenerbosweg. Door de gelekte olie was het wegdek over de hele lengte spekglad geworden. De brandweer, provincie en politie moesten langs het hele traject de helft van de rijbaan afzetten. Al het verkeer moest onder begeleiding langs de lekkage geleid worden met zeer matige snelheid.
Schoonmaak
Het afzetten en begeleiden van het verkeer kosten veel inzet en tijd. Voor de grote schoonmaak moest een gespecialiseerd bedrijf worden ingeschakeld. Met een soort grote boenwagen en reinigingsmiddelen moest de plantaardige olie geneutraliseerd en opgeruimd worden. Deze klus nam een aantal uren in beslag.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.