Tegeltaxi Krimpen aan den IJssel haalt gratis ‘gewipte’ tegels op

De Tegeltaxi komt gewipte tegels ophalen. Inwoners die hun tegels wippen en vervangen voor levend groen en de tegels zelf niet meer gebruiken kunnen de taxi boeken. Deze rijdt op 13 september door Krimpen aan den IJssel en er is nog plek. De beschikbare ruimte is beperkt. Daarom geldt vol=vol. Aanmelden kan tot maandag 12 september via omgevingsmanager@verkuil-moree.nl.

Gratis Tegeltaxi onder voorwaarden

Inwoners moeten bij hun aanmelding het aantal tegels, naam, adres, telefoonnummer en een foto van hoe de tuin was en een bewijsfoto van de nieuwe gewipte tuin met groen toevoegen. Na de aanmelding neemt de groenaannemer contact met hen op. De tegels worden door de gemeente hergebruikt of gerecycled.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio