Raalte – Het centrum van Raalte en de bedrijventerreinen in Raalte hebben opnieuw het Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO) ontvangen. Het Centrum voor Criminaliteitspreventie en Veiligheid overhandigde vandaag het certificaat aan vertegenwoordigers van het winkelgebied en bedrijventerrein De Zegge.
Keurmerk
Het KVO is ontwikkeld om een veiligere winkel- of bedrijfsomgeving te waarborgen. De gemeente, politie, brandweer en vertegenwoordigers van de ondernemers werken hierin samen om overlast, criminaliteit en onderhoud aan te pakken.
Uit het hercertificeringstraject is gebleken dat Raalte voldoet aan de eisen van het KVO. Burgemeester Martijn Dadema: “De inspanning van alle partijen in Raalte heeft geleid tot een groter gevoel van veiligheid. Het nieuwe certificaat is hiervoor een mooie beloning, maar betekent niet dat we er zijn. We blijven de komende jaren dan ook werken aan een nog veiliger en schoner winkel- en bedrijventerrein.”

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.