Passie en Pasen in dorpskerk Ouderkerk aan den IJssel

Ouderkerk aan den IJssel – Op zaterdag 20 april wordt er in de fraaie en sfeervolle Dorpskerk van Ouderkerk aan den IJssel een (samen)zangavond gehouden, die in het teken zal staan van Passie en Pasen.

Muziek met passie

Aan deze avond werken mee Christelijk Gemengd Koor Oefening en Stichting en Kamerkoor Pro Musica. Beide koren staan o.l.v. Cees van der Slik. Verder verlenen organist Jan Verweij en trompettist Peter Stam hun medewerking.

Samenzang

D.m.v. (samen)zang en declamatie zal er stilgestaan worden bij het lijden, sterven en de opstanding van Jezus. Deze avond vormt a.h.w. de overgang van Goede Vrijdag naar Pasen.

Gratis toegang, iedereen welkom

Iedereen – jong en oud – is van harte welkom! De avond begint om 20.00 uur. De toegang is vrij. Wel is er een collecte bij de uitgang. Voor informatie: Nico Holdermans, tel. 0180-682953, e-mail: holdermansnico@gmail.com

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio